Rodzicu Pamiętaj o ubezpieczeniu!

Rodzicu pamiętaj o ubezpieczeniu dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków- propozycje

Szanowni Rodzice

Informujemy, że nasze przedszkole nie organizuje  grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego.

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia dzieciom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego spełniając również obowiązek informacyjny prezentujemy ofertę indywidualnego ubezpieczenia NNW, jaką otrzymaliśmy z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., które jest dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unika się ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży są rozszerzone o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19

– zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4. miesiąca do 7. roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25. roku życia.

Na portalu bezpieczny.pl rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom.

Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Wyznaczony do obsługi Pośrednik, który odpowie na wszelkie pytania oraz aktywnie będzie wspierał proces zawarcia i obsługi umów:

Emil Sołtysik,  tel. 601 942 424,  e-mail:esoltysik@bezpieczny.pl

W załączeniu:  oferta, pismo do Dyrekcji i Rodziców.

Oferta_dziecko_przedszkole_05385_PP3

Pismo_dla_Dyrekcji_Rrodzicow_PP3_2021