09-11-2018

A my przedszkolacy dumę w sercach mamy

Uroczystość 100- lecie Odzyskania Niepodległości.

„Tym, co padli za Ojczyznę, hołd wdzięczności dziś składamy. „.

11 listopada 1918r. był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Tego dnia po 123 latach niewoli narodowej odzyskaliśmy niepodległość.

W 2018 roku obchodzimy 100- lecie odzyskania niepodległości.

Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się 9.11.2018r. , aby uroczyście świętować. Słowem, piosenką i tańcem oddały szacunek symbolom narodowym, symbolem walki o wolność i zwycięstwo oraz miłości do ojczyzny.

W tym uroczystym dniu o godz. 11.11 wszystkie przedszkolaki wraz z całym personelem przedszkolnym oraz rodzicami odśpiewały hymn narodowy.

Celebrując Święto 100 – lecia Odzyskania Niepodległości wszyscy poczuliśmy radość, wzruszenie i narodową jedność. Byliśmy, jesteśmy i będziemy Polakami. Wolność jest wartością bezcenną. Musimy ją pielęgnować, a idąc w przyszłość z dumą spoglądać w przeszłość i czerpać z niej siłę.