Zuchy

mgr Małgorzata Muszyńska
Izabela Woźny

Jesteśmy „Zuchami”, które bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w zajęciach oraz zabawach dowolnych, a także organizowanych przez nauczycielki. Jesteśmy już najstarsi, więc staramy się być zupełnie samodzielni. Dzięki różnym podejmowanym działaniom stosowanym podczas zajęć szybciej się koncentrujemy, skupiamy uwagę i zapamiętujemy nowe treści.Każde dziecko w naszej grupie zna kodeks przedszkolaka i stara się przestrzegać zasad. Lubimy bawić się z naszymi kolegami i koleżankami w kącikach zainteresowań, bo są ciekawe i znajduje się w nich wiele zabawek. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Jako „Zuchy”, staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała.

Pani Małgosia , Robert R., Aleksander Sz., Mikołaj W., Dawid S., Piotr G., Antoni S.
Od lewej  w środku: Amelia T., Lena M., Maria M., Nicola D., Kinga P., Zuzanna R., Laura W., Magdalena D.
Siedzą od lewej strony: Miłosz S., Piotr M., Hanna M., Klaudia P., Jan L., ,Karol S., Antoni K.

U nas się działo

„Z mym przedszkolem żegnam się, bo do szkoły pora iść”
24 czerwca 2024
A kto to taki? To alpaki!
14 czerwca 2024
Co to był za dzień !