Witamy w naszym przedszkolu!

To tutaj Wasze maluchy poznają świat, odkryją nieznane i nauczą się, jak pokonywać  trudności!

Traktujemy każde dziecko indywidualnie i dążymy do tego, aby czuło się bezpieczne, szczęśliwe i kochane!

Naszym dzieciom organizujemy uroczystości przedszkolne i grupowe , wycieczki bliższe dalsze.

Proponujemy im udział w konkursach, przeglądach organizowanych przez inne placówki i ośrodki na terenie miasta i kraju.

Organizujemy międzyprzedszkolne zawody sportowe.

Jako wykwalifikowana kadra pracujemy nowatorskimi metodami  pracy , prowadzimy ciekawe zajęcia i przedsięwzięcia.

Realizujemy programy innowacyjne, w ramach  których oferujemy dzieciom kółka zainteresowań:

• „Mały piłkarz”
  • „Małe cheerlidearki”
  • „Roztańczone sylabki – cheerlidearki PP3” z wykorzystaniem symutlaniczno-sekwencyjnej nauki czytania prof. J. Cieszyńskiej
  • „Bliżej natury”

Promujemy zdrowy styl życia poprzez aktywny wypoczynek i dbanie o  nawyki prawidłowego odżywiania się.

W ogrodzie przedszkolnym
na huśtawce
zdrowe i smaczne
atrakcyjne i dobre

W naszym przedszkolu panują serdeczne stosunki pomiędzy personelem, dziećmi i rodzicami, dzieciom zapewnia się dobre warunki do rozwoju, a w rodzicach dostrzega się partnera.

Mimo upływających lat nasze Przedszkole to nowoczesny budynek. Otoczony jest dużym wielopoziomowym ogrodem, w którym dziecko znajdzie na bieżąco doposażany  ładny ,interaktywny plac zabaw – sprzęt do zabaw ruchowych, duża piaskownica,  ścieżki sensoryczne, boisko do gry w piłkę  nożną. Plac zabaw  uwzględnia strefę odpoczynku, zabawy,  edukacyjną i terapeutyczną.

Do tego należy dodać dobre warunki lokalowe budynku :

• 4 przestronne,  słoneczne sale zajęć dla dzieci, jedna sala zajęć dla mniejszej ilości dzieci, wyposażone są w nowoczesne, co roku uzupełniane zabawki, gry i pomoce edukacyjne,
  • hol na piętrze jest miejscem , gdzie odbywają się wspólne spotkania przedszkolaków, gimnastyka oraz zajęcia przy tablicy interaktywnej.