Witamy w naszym przedszkolu!

W naszym przedszkolu tworzymy optymalne warunki opiekuńcze, wychowawcze, edukacyjne oparte na zdrowym stylu życia, prawidłowym odżywianiu, ruchu fizycznym, obcowaniu z naturą, rozbudzaniu świadomości ekologicznej. Uczymy je budować dobre relacje z samym sobą i innymi.

Nasze przedszkole jest miejscem :

• Wzajemnej akceptacji, zaufania i poszanowania praw dziecka oraz szacunku do otaczającego świata;
  • Zabaw, działań w kontakcie z naturą i jej obserwacji;
  • Troski o zdrowie własne i innych;
  • Wspierania wszechstronnego i harmonijnego rozwoju;
  • Twórczego myślenia, rozwijania pasji i zamiłowań;
  • Spontanicznej radości, humoru wynikających z integracji dzieci;
  • Akceptacji siebie i innych poprzez rozumienie emocji;
W ogrodzie przedszkolnym
na huśtawce
zdrowe i smaczne
atrakcyjne i dobre

W naszym przedszkolu panują serdeczne stosunki pomiędzy personelem, dziećmi i rodzicami, dzieciom zapewnia się dobre warunki do rozwoju, a w rodzicach dostrzega się partnera.

Mimo upływających lat nasze Przedszkole to nowoczesny budynek. Otoczony jest dużym wielopoziomowym ogrodem, w którym dziecko znajdzie na bieżąco doposażany  ładny ,interaktywny plac zabaw – sprzęt do zabaw ruchowych, duża piaskownica,  ścieżki sensoryczne, boisko do gry w piłkę  nożną. Plac zabaw  uwzględnia strefę odpoczynku, zabawy,  edukacyjną i terapeutyczną.

Do tego należy dodać dobre warunki lokalowe budynku :

• 4 przestronne,  słoneczne sale zajęć dla dzieci, jedna sala zajęć dla mniejszej ilości dzieci, wyposażone są w nowoczesne, co roku uzupełniane zabawki, gry i pomoce edukacyjne,
  • hol na piętrze jest miejscem , gdzie odbywają się wspólne spotkania przedszkolaków, gimnastyka oraz zajęcia przy tablicy interaktywnej.