Biegusie

mgr Gabriela Mazur

Jesteśmy wesołą i zgraną grupą. Każdy z nas jest inny i ma swoje zainteresowania.
Bardzo lubimy bawić się w naszej przedszkolnej kuchni, a także budować z ciekawych klocków. Niektórzy z nas świetnie układają puzzle. Mamy też w grupie pasjonatów tańczenia, śpiewania i sportu. Oglądamy  dużo książek i  chętnie słuchamy czytane bajki i ciekawe opowiadania. Zabawy na placu przedszkolnym są zawsze dla nas radosne i ciekawe.
Bardzo lubimy się nawzajem i z niecierpliwością czekamy na każdy kolejny każdy dzień w przedszkolu.

Izabela Woźny

Stoją od lewej strony: pani Gabrysia, Kacper, Franek M., Adam M., Adam R.,Wojtek L.,Kamil, Daniel, Franciszek C., Adam L.
Siedzą na krześle od lewej strony: Julia, Lila D., Lila T., Lila U.,Oliwia, Łucja, Karolina, Michalina, Maja
Siedzą na dywanie od lewej strony: Antek K., Klara, Piotr, Wiktoria S., Wojtek Ś., Wiktoria L., Florian

W naszej Grupie

No data was found