08-10-2019

Przytul drzewo

Uroczystość „Dzień Ogrodu”

08 października 2019r. odbyła się w przedszkolu uroczystość „Dzień Ogrodu”.

Przedszkolaki w każdej grupie wiekowej objęły opieką wybrane drzewo rosnące w ogrodzie przedszkolnym.

3-latki wybrały zdrową lipę. Będą ją obserwowały ze swojej sali każdego dnia.

4-latki zaopiekują się klonami palmowymi. Są takie małe i wymagają dobrej opieki.

Grupa 5-latków postanowiła pielęgnować dwa drzewka śliwy. Będą z nich pyszne owoce.  Każde drzewko otrzymało swoje imię.

6-latki objęły opieką kolejne drzewko w ogrodzie przedszkolnym. Jest nim dąb błotny.

Grupa 4,5-latków z oddziału przedszkolnego opiekować się będzie krzewem dzikiej róży. Dzieci wiedzą, że bardzo zdrowy owoc rośnie na tym krzewie.

Dzieci 6-letnie z oddziału przedszkolnego zaprzyjaźniły się z wierzbą płaczącą . Będą ją pocieszały , aby nie płakała tak często. Będą się do wierzby uśmiechały każdego dnia 🙂

Krasnoludki
Co mamy z lipy