Zuzia i Laura rysują swoje miasto

Herb-mojego-miasta-konkurs-Strategia

„HERB MOJEGO MIASTA”
Rozstrzygnięty!

W listopadzie 2021r.; w ramach przedsięwzięcia edukacyjnego: „NA JASTRZĘBSKIM SZLAKU –  PODRÓŻE  W CZASIE”, realizowanego przez Publiczne Przedszkola miasta Jastrzębie-Zdrój został ogłoszony konkurs plastyczny na „Herb mojego miasta”.

W konkursie wzięły udział dzieci wraz z rodzicami i nauczycielami ze wszystkich Jastrzębskich przedszkoli. Prace wykonane przez dzieci i ich opiekunów były atrakcyjne, pomysłowe,  bardzo twórcze i na wysokim poziomie. 18 listopada organizatorzy konkursu-koordynatorzy projektu z Publicznego Przedszkola nr 2, 3 i 10 powołali komisję w celu rozstrzygnięcia konkursu. Jurorzy podczas wyłaniania laureatów brali pod uwagę pomysłowość, oryginalność i dobór technik plastycznych wykonanych prac. Wśród laureatów znaleźli się :

I miejsce: Maja Ścieszko z Publicznego Przedszkola nr 2

Alicja Pankowska z PP16

II miejsce: Mikołaj Kąsek z Publicznego Przedszkola nr 13

Marta Adamczyk z Publicznego Przedszkola nr 2.

III miejsce: Antonina Walak z Publicznego Przedszkola nr 16

Franciszek Waniek z Publicznego Przedszkola nr 10.

Nagroda wyróżniająca przypadła dla Bartosza Ratkowskiego z Publicznego Przedszkola nr 18.

Wszystkim laureatom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach w ramach przedsięwzięcia edukacyjnego „NA JASTRZĘBSKIM SZLAKU –  PODRÓŻE  W CZASIE”.

Wybrane prace naszych zdolnych przedszkolaków można podziwiać na wystawie zorganizowanej przy głównym wejściu Urzędu Miasta.

Laura z grupy Zuchy

Zuzia z grupy Zuchy

Nadesłane prace dzieci z jastrzębskich przedszkoli