30-11-2022

Mam 3 latka, może mniej lecz w przedszkolu być już chcę.

Pasowanie na Przedszkolaka

30.11.2022r Krasnale, Panie zaprosiły rodziców na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Na wstępie dzieci powitały przybyłych gości. Na tę uroczystość przybyły Zuchy, które obiecały opiekować się Maluszkami. Przyszła również Pani Jesień z koszem zdrowych niespodzianek. Krasnale były bardzo dumne i przejęte. Prezentowały tańce, piosenki, wiersze, które poznały już w przedszkolu. Otrzymały ogromne brawa i przytulasy od Rodziców. Dzieci po przyrzeczeniu :

– co dzień rano buzię mieć zawsze roześmianą,/ PRZYRZEKAMY,
–  nie płakać, nie szlochać i panie mocno kochać,/PRZYRZEKAMY,
– zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować,/PRZYRZEKAMY,
–  choć jesteśmy jeszcze mali, zgodnie się bawić w sali,/PRZYRZEKAMY,
– piżamę samemu zakładać i na spaniu nie gadać,/ PRZYRZEKAMY,
– nie sikać w galoty, bo z tym dużo roboty,/ PRZYRZEKAMY.

zostały pasowane czarodziejskim- świecącym ołówkiem na PRZEDSZKOLAKA. Należy dodać po raz pierwszy w tej roli pani dyrektor Iwona Bielaszka.

Na zakończenie dzieci dostały medal przedszkolaka z logo Publicznego Przedszkola nr3, upominki od rodziców i pań Gabrysi, Beaty i Bogusi.

Witamy Was dzieci w gronie PP3.