mgr Agata Kocek

Pajacyki

mgr Gabriela Mazur

Grupa „Pajacyki” to grupa 6-5 latków, oddział 5 godzinny. Wychowawcy grupy to  mgr Agata Kocek i mgr Gabriela Mazur. Dzieci uczęszczają do przedszkola pierwszy lub drugi rok.  Poprzez wspólne zabawy przy piosenkach i rymowankach „bawimy się i uczymy”. Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole, oraz zasady w nim obowiązujące. Dużo czasu poświęcamy na naukę samodzielności oraz stworzenie miłej atmosfery w grupie, aby każde dziecko czuło się w niej dobrze. Chłopcy uwielbiają zabawy konstrukcyjne, a z ich rąk powstają wspaniałe budowle. Dziewczynki lubią  malować, wycinać  tańczyć i bawić się lalkami. „Pajacyki” są grupą ruchliwą, dlatego mamy wiele zajęć ruchowych, często wychodzimy na spacery oraz na ogród przedszkolny. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

Przedszkole to ich drugi rodzinny dom.

Od lewej strony stoi : Martyna, Daniel, Wiktoria, Paweł,Milena, Lena, Maja

Od lewej strony siedzi :Julia, Kuba, Daniel B., Nikola, Emilia