mgr Małgorzata Muszyńska

Pajacyki

mgr Gabriela Mazur

Grupa „Pajacyki” to grupa 6-5 latków, oddział 5 godzinny. Wychowawcy grupy to  mgr Małgorzata Muszyńska i mgr Gabriela Mazur. Dzieci uczęszczają do przedszkola pierwszy lub drugi rok.  Jest to grupa z rozszerzonym angielskim, dlatego poprzez wspólne zabawy przy piosenkach i rymowankach „bawimy się i uczymy”. Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole, oraz zasady w nim obowiązujące. Dużo czasu poświęcamy na naukę samodzielności oraz stworzenie miłej atmosfery w grupie, aby każde dziecko czuło się w niej dobrze. Chłopcy uwielbiają zabawy konstrukcyjne, a z ich rąk powstają wspaniałe budowle. Dziewczynki lubią  malować, wycinać  tańczyć i bawić się lalkami. „Pajacyki” są grupą ruchliwą, dlatego mamy wiele zajęć ruchowych, często wychodzimy na spacery oraz na ogród przedszkolny. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

Przedszkole to ich drugi rodzinny dom.

Od góry z lewej strony: Aron, Julia, Lena, Wiktoria, Oliwia, Kaja, Julia G-Ś., Wiktor
Od dołu z lewej strony: Antoni,  Mikołaj, Oskar, Bryan, Igor, Sebastian

W naszej Grupie