14-12-2023

Przedszkolaki niosą radość.

Kartka świąteczna dla seniora

Zarząd osiedla Przyjaźń z Publicznym Przedszkolem nr 3 zorganizowali konkurs plastyczny pt „Kartka Świąteczna dla seniora”. Rodzice z dziećmi chętnie przystąpili do wspólnej , radosnej twórczości. Na konkurs przekazano około 100 prac plastycznych wykonanych przez dzieci w wieku od 3 do 10 lat dowolną techniką . Zadbano o każdy detal: kolor, ozdoby. Wszyscy zostali zwycięzcami otrzymując nagrody. Celem konkursu było przekazanie kartek świątecznych pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Jastrzębiu Zdroju, aby wnieść w ich przedświąteczny czas trochę uśmiechu i zapewnienia, że ktoś a w tym przypadku przedszkolaki o nich pamięta. Dnia 13.12.2023r dostarczono kartki na ręce pani dyrektor DPS „Dar serca”.