23-05-2023

Strażnika Miejskiego w naszym przedszkolu witamy!

prelekcja dla dzieci młodszych

W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków dnia 23.05.2023 r. odwiedziła przedszkole pani Kasia funkcjonariuszka Straży Miejskiej, która przeprowadziła prelekcję  dla młodszych grup pt. „Jak zachowywać się w lesie i jak postępować z dzikimi zwierzętami” .

Krasnale i Biegusie poznały mieszkańców lasu oglądając bajkę edukacyjną pt. „Dzikie zwierzęta w lesie” z serii Kamlotki. Pani Kasia przypomniała dzieciom zasady zachowania się podczas pobytu w lesie. Pani Strażnik udzieliła dzieciom wskazówek, co mogą zrobić, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo w tej przestrzeni. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał odblask Smokusia , aby bezpiecznie poruszać się po okolicy . Był czas na pamiątkowe zdjęcie. Jesteśmy wdzięczni za  ciekawą, pełną wartościowych treści prelekcję!