Teatr Kultureska z Krakowa

10.05.2019r dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w kinie „Centrum” w  interaktywnym spektaklu o tematyce ekologicznej  „Bukiet Talentów”. To wspaniały rozśpiewany spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. To 60 minut dobrej zabawy z pełnymi energii bohaterami spektaklu – Stokrotką, Różą i Kaktusem. Widowisko poruszało ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzyły zasady segregacji i nauczyły się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokazały najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić!

Przedstawienie przygotowane było w konwencji show, pełnego muzyki, zabaw i interakcji z dziećmi. W spektaklu wykorzystywano tylko autorskie utwory muzyczne Teatru Kultureska i opatrzony  barwną scenografią, niepowtarzalnymi ręcznie robionymi kostiumami i wyjątkowymi efektami scenicznymi. Scenariusz przepełniał dobry humor, który gwarantował świetną zabawę. Widowisko angażowało dzieci w różnorodne zadania

…TO NAJLEPSZE W POLSCE SPEKTAKLE EKOLOGICZNE! 
Teatr prezentował  dzieciom spektakl na wysokim poziomie artystycznym, pełen magii, wyjątkowych bohaterów i niezapomnianych wrażeń!

https://kultureska.pl/o-teatrze

Teatr Kultureska https://kultureska.pl
Andrzej Rudiak https://andrzejrudiak.pl

Przewiń do góry
Skip to content