28-04-2021

Niesiemy nadzieję.

Udział w akcji „Pola Nadziei” w roku szkolnym 2020/21
  1. Sadzenie cebulek żonkili.

Nasze przedszkole już po raz kolejny włączyło się do Ogólnopolskiej Kampanii „Pola Nadziei”.  6.11.2020 r. w ogrodzie przedszkolnym nasze przedszkolaki z grupy Skoczki wraz z wychowawczynią mgr Iwoną Bialaszka zasadziły  cebulki żonkili – kwiatów, które są symbolem solidarności z chorymi na raka. Przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Na wiosnę zakwitnie piękna rabatka żonkili – symbol nadziei i wsparcia dla jastrzębskiego hospicjum.

2. Kwitnące rabatki w IV 2021r

W dniach 27-28 kwietnia 2021r. w przedszkolu grupa 5- latków z wychowawcą zorganizowała akcję charytatywną Pola Nadziei 🌼🌼

Dzieci zebrały kwiaty żonkilów posadzone jesienią w ogródku przedszkolnym.

Wręczano je osobom wspierającym tę szlachetną akcję.

Kwesta została zebrana i przekazana dla hospicjum św. Katarzyny w Jastrzębiu- Zdroju.