12-06-2023

Wiosenny koncert dla mamy i taty

Uroczystość w sali koncertowej PSM

„Wiosenny koncert dla mamy i taty” z takim programem artystycznym dzieci wystąpiły w Sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Jastrzębiu-Zdroju.
W montażu słowno-muzycznym przedszkolaki zaprezentowały wierszyki, piosenki oraz wyjątkowo wzruszające tańce będące wyrazem podziękowania i miłości dla swoich rodziców. Dzieci pod opieką swoich pań wychowawczyń z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do swoich ról wiedząc, że przedstawienie to dedykowane jest ukochanym Rodzicom. Święto rodziny to wyjątkowy czas, nie tylko dla dzieci, lecz również dla Rodziców. To czas pełen wzruszeń i porywu serca, zwłaszcza, gdy widzi się swoje dziecko pierwszy raz w charakterze aktora na scenie.
Święto Rodziny zakończyło się wręczeniem własnoręcznie i staranie wykonanych przez dzieci kwiatów.
Dziękujemy za ten dzień małym aktorom oraz rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

Zobacz>>Ale się działo