10-11-2022

Zawsze służymy pomocą

Kurs I pomocy dla nauczycieli PP3

Małe dzieci wymagają szczególnej uwagi. Zadaniem opiekunów dzieci jest  zapewnienie bezpieczeństwa. Z uwagi na fakt, że dzieciom trudno wyrazić, że coś je boli, że mają gorączkę bądź duszności, a często jedyną reakcją jest płacz – dlatego tak ważne jest, aby pracownicy placówki mieli wiedzę i umiejętności jak rozpoznać zagrożenie zdrowia lub życia u dzieci oraz jak reagować w takiej sytuacji. Dlatego na terenie placówki dn. 10.11.2022 przeprowadzono szkolenie z pierwszej pomocy dla nauczycieli . Umożliwia nabycie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych w zakresie postępowania i odpowiedniego reagowania na występujące zagrożenia dla życia, zdrowia oraz w momencie wystąpienia ran i urazów ciała.

Możecie na nas liczyć!