Spotkanie z hokeistami

herb klubu

31.03.2017r. Publiczne Przedszkole nr 3 w Jastrzębiu-Zdroju   gościło  sportowców Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie. Przedszkolaki   miały  okazję, by spotkać i posłuchać interpretacji bajek w wykonaniu  Hokeistów Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie. Goście  przybyli do nas w swoich sportowych strojach  oraz Maskotką Klubu „Jastrząbkiem”.

W  akcji „Czytamy dzieciom”  zawodnicy   zmierzyli się z utworem „ Franklin hokeista” Zawodnicy opowiedzieli dzieciom o swoich początkach ze sportem oraz istotnych sprawach związanych z uprawianą przez nich dyscypliną, tłumaczyli zasady gry w  hokeja oraz prezentowali strój zawodnika. Drużyna sportowa przedszkolaków PP3 także wystąpiła w reprezentacyjnym  stroju zaznaczając w ten sposób, że od 16 lat jest organizatorem Turnieju mini piłki nożnej dla przedszkolaków z terenu Jastrzębia i gości z najbliższych gmin. W przedszkolu uświadamia się dzieciom jak ważna jest dla zdrowia umiejętność organizowania sobie czynnego odpoczynku  w swoim najbliższym środowisku. Sportowcy uścisnęli sobie dłonie.   Były pytania  i autografy i wspólne fotografie.   Przedszkolaki odwdzięczyły się śpiewając wesołe piosenki oraz ofiarowując  pamiątkowy dyplom.  Dzieci podziękowały  sportowcom za miłe i interesujące spotkanie, życząc jak najwięcej sportowych sukcesów, którym będą gorąco kibicować.

Maskotka klubu Jastrząbek