mgr Iwona Bielaszka
mgr Gabriela Mazur

Jesteśmy „Zuchami”, które bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w zajęciach oraz zabawach dowolnych, a także organizowanych przez nauczycielki. Jesteśmy już najstarsi, więc staramy się być zupełnie samodzielni. Dzięki różnym podejmowanym działaniom stosowanym podczas zajęć szybciej się koncentrujemy, skupiamy uwagę i zapamiętujemy nowe treści.

Każde dziecko w naszej grupie zna kodeks przedszkolaka i stara się przestrzegać zasad. Lubimy bawić się z naszymi kolegami i koleżankami w kącikach zainteresowań, bo są ciekawe i znajduje się w nich wiele zabawek. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Jako „Zuchy”, staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała.

Opis zdjęcia od lewej:

Pani Iwonka

Od prawej strony stoją: Oskar P., Oskar G., Oliwier, Jaś, Aron, Marcin, Grześ, Marysia, Kinga, Nikodem, pani Gabrysia

Drugi rząd od lewej: : Marcelinka, Laurka, Nadia S., Alicja G., Maja, Eliza, Nadia M., Lenka, Zuzia K., Zuzia H., Alicja S.

Pierwszy rząd od lewej: Krzyś, Gracjan, Natan, Igor, Mateusz

W naszej Grupie