mgr Iwona Bielaszka
mgr Gabriela Mazur

Jesteśmy „Zuchami”, które bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w zajęciach oraz zabawach dowolnych, a także organizowanych przez nauczycielki. Jesteśmy już najstarsi, więc staramy się być zupełnie samodzielni. Dzięki różnym podejmowanym działaniom stosowanym podczas zajęć szybciej się koncentrujemy, skupiamy uwagę i zapamiętujemy nowe treści.

Każde dziecko w naszej grupie zna kodeks przedszkolaka i stara się przestrzegać zasad. Lubimy bawić się z naszymi kolegami i koleżankami w kącikach zainteresowań, bo są ciekawe i znajduje się w nich wiele zabawek. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Jako „Zuchy”, staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała.

Opis zdjęcia od lewej:

Pierwszy rząd od lewej: Nikodem,Oliwier, Gracjan, Mateusz, Krzysztof, Igor                                                         Drugi rząd od lewej:  Marcelina, Lenka, Alicja S., Nadia M., Zuzia K., Zuzia H., Laura
Trzeci rząd od lewej:
Grzesiu, Aron, Marysia, Marcin, Kinga, Oskar G., Maja, Oskar P., Alicja G, Natan

W naszej Grupie