mgr Joanna Jendrzejek
mgr Gabriela Mazur

Jesteśmy “Zuchami”, które bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w zajęciach oraz zabawach dowolnych, a także organizowanych przez nauczycielki. Jesteśmy już najstarsi, więc staramy się być zupełnie samodzielni. Dzięki różnym podejmowanym działaniom stosowanym podczas zajęć szybciej się koncentrujemy, skupiamy uwagę i zapamiętujemy nowe treści.

Każde dziecko w naszej grupie zna kodeks przedszkolaka i stara się przestrzegać zasad. Lubimy bawić się z naszymi kolegami i koleżankami w kącikach zainteresowań, bo są ciekawe i znajduje się w nich wiele zabawek. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Jako “Zuchy”, staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała.

Opis zdjęcia od lewej:

I rząd od lewej strony: Radek, Igor, Damian, Gracjan, Łukasz, Emil, Wiktoria, Malwina, Nadia, Maja, Milena, Matylda
II rząd od lewej strony: Elena, Olga, Emilka, Lena, Zuzia, Alicja, Fabian, Dominik, Miłosz, Michał, Sebastian, Wiktor

W naszej Grupie