mgr Renata Szymańska

Zuchy 22

mgr Dorota Burzec

Jesteśmy „Zuchami”, które bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w zajęciach oraz zabawach dowolnych, a także organizowanych przez nauczycielki. Jesteśmy już najstarsi, więc staramy się być zupełnie samodzielni. Dzięki różnym podejmowanym działaniom stosowanym podczas zajęć szybciej się koncentrujemy, skupiamy uwagę i zapamiętujemy nowe treści.

Każde dziecko w naszej grupie zna kodeks przedszkolaka i stara się przestrzegać zasad. Lubimy bawić się z naszymi kolegami i koleżankami w kącikach zainteresowań, bo są ciekawe i znajduje się w nich wiele zabawek. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Jako „Zuchy”, staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała.

Od lewej siedzą : Dominik, Beata, Marta, Hania, Paulina, Amelia, Sara, Magda, Alex
Od lewej stoją :
Michał, Bratek, Dawid, Bruno, Olek, Kuba, Olek, Bruno, Kacper,Wojtek, Nikodem, Maciek, Alan, Filip

W naszej Grupie

Nasze truskawki

W naszym „Zielonym przedszkolu” obserwujemy i pielęgnujemy truskawki nawet  jesienią. Wypuszczają pędy- szczepki, które sadzimy